Poznaj nasz Zespół  
 • monikareszko
 • Monika Reszko – założycielka Human Concept&Solutions
 • Ekspert ds. komunikacji i relacji wewnętrznych, trener, konsultant, koordynator programów rozwoju kompetencji, organizator konferencji, seminariów oraz wydarzeń sportowych. Autorka artykułów i felietonów publikowanych m.in.
w Gazecie Wyborczej i portalu Wirtualna Polska. Studiowała na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika, Université Nancy 2 we Francji oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyła także Studium Podyplomowe Kadry Menadżerskiej i studium Train the Trainers. Pierwsze kroki na drodze samodzielnej działalności wspomina, jako pełne wyzwań, czasem wątpliwości, mniej lub bardziej świadome i pewne kroki. Sukcesy traktuje jako dowód na słuszność obranej drogi. Porażki jako motywację do dalszego doskonalenia i szukania rozwiązań. Po pięciu latach indywidualnej pracy doradczej, poszerza swój zespół o stałych współpracowników i ekspertów. Stawia na strategię i świadome oraz konsekwentne jej wdrażanie. Pomysłodawczyni konkursu HR Osobowość (www.hrosobowosc.pl) oraz Beach Volleyball Business Cup (www.bvbcup.pl). Najczęściej zadaje pytanie: po co?
 • Kontakt: mreszko@humancs.pl
 • Ewa Olejnik – HR Consultant
 • Od lat związana z szeroko pojętym HR-em. Absolwentka Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim w specjalizacji: menedżer personalny. Życie za granicą nauczyło ją, że style zarządzania i kultura to pojęcia względne. Zagorzały fan programu „domo”. Wolny czas pochłania jej dobra lektura oraz szperanie po świecie designerów. Jej motto życiowe: „Wszystko może się jeszcze kiedyś przydać” ;). Od 2013 roku realizuję sztandarowe projekty Human Concept & Solutions.
 • Kontakt: eolejnik@humancs.pl

 

Eksperci  
 • krzysztofmikulski
 • Krzysztof Mikulski
 • Studiował Prawo i Administrację na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja: administracja publiczna i zamówienia publiczne, a następnie Politologię w Akademii Humanistycznej w Pułtusku, specjalizacja: marketing i lobbing. Obecnie Członek Zarządy GoldenLine Sp. z o.o. oraz równolegle Dyrektor ds. Rozwoju i Badań w Agora SA. Wcześniej także Prezes Zarzadu Agora Ukraina LCC. Do 2008 r. pełnił funkcję Członka Zarządu funduszu inwestycyjnego Business Angel Seedfund Sp. z o.o. Był odpowiedzialny za kwestie prawno-organizacyjne oraz współtworzenie polityki inwestycyjnej oraz nadzór właścicielski. W latach 2004 – 2006 pracował jako dyrektora ds. rozwoju i prokureny w GO Internet Sp. z o.o jakiej był współwłaścicielem. Wcześniej kierował projektami internetowymi w Pionie Business Development Wirtualnej Polski S.A. W wolnych chwilach stara się oddawać przyjemności wznoszenia się nad rzeczywistość przynajmniej na wysokość 1500 stóp. Dla Human CS konsultuje projekty w obszarze zarządzania zmianą oraz business development.
 • Marcin Kalkhoff
 • Techniczne wykształcenie z marketingowym doświadczeniem. Wstrząśnięte, nie zmieszane. Aktywny uczestnik i komentator polskiej branży marketingowej. Strateg z zamiłowania i zawodu. Twórca i partner marketingowej kancelarii audytorskiej BrandAuditors, bloger BrandDoctor.pl, współtwórca klubu strategów marketingu oraz współautor książki „Po prostu strategia. Instrukcja budowy i obsługi silnej marki”, członek Rady Marek Superbrands. Pracował dla wielu branż: internet i media, fmcg, finanse i bankowość, it, telekomunikacja, opieka zdrowotna. Jedyny strateg w polsce, który służbowo siedział na Pudelku. Z Human CS współpracuje przy projektach związanych z wizerunkiem marki.